Baltarusiški virtuvės baldai ZOV

ZOVcredo

Prekės ženklas „Credo Baldai“ yra oficialus „ZOV“  atstovas Lietuvoje. 2011 metais baldų gamintojas ZOV atšventė savo penkioliktąjį gimtadienį.

10957541_671125202987617_7037068558488194882_n-290x300„Fobos“ kooperatyvas buvo įkurtas 1996 metais, o jame dirbo vos penki žmonės. Šiai dienai „ZOV“ grupėje dirba daugiau, nei 2000 žmonių, o gamybos plotas viršija 50 tūkstančių kvadratinių metrų. Sėkmingai pritraukiant užsienio investicijas mūsų partneriai – didžiausios Italijos, Vokietijos, Rusijos, Lenkijos įmonės.

„СООО «ZOV–LenЕuromebel»“ (pagrindinė bendrovė grupėje, kurios būstinė – Baltarusijoje) yra didžiausias ir pagrindinis virtuvės, svetainių, miegamojo, valgomojo, vonios ir visų kitų įmanomų baldų gamintojas. Taip pat viena iš nedaugelių gaminanti baldus pagal individualius (didmeninius ir mažmeninius) klientų užsakymus mažais ir dideliais kiekiais. Visa gaminama produkcija yra sertifikuota. Kokybės vadybos sistema atitinkanti ISO 9001-2008 reikalavimus, tai taip pat patvirtina atitinkantys sertifikatai.

Mūsų daugiau, nei 200. Oficialūs prekybos atstovai randasi: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Italijoje, Izraelyje, Gruzijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Kazachstane ir t.t.. Modernus ir įvairialypis dizainas, aukšta kokybė ir priimtinos kainos sudaro didelę paklausą virtuvės baldams, korpusiniams baldams, stalams, vidaus durims  iš natūralaus medžio Lietuvoje ir kitose šalyse. Atsiliepimai ? „ZOV“ – tai gerai žinomas baldų kokybės prekės ženklas visoje Europoje.

karkasy3 karkasy5 karkasy1 karkasy6

Virtuvės iš Baltarusijos

Virtuvės baldai ir jų grožio supratimas – labai individualus dalykas. O štai funkcionalumo ir kokybės sąvoka  mūsų visų vertinama vienodai. Mes darome viską tam, kad jūsų virtuvė būtų ir graži, ir funkcionali, ir kokybiška. Visų pirmą už kokybę ir grožį atsako mūsų prekės ženklas – Credo Baldai. Mūsų baldai (žvelgiant į didžiausius pasaulio baldų rinkos ryklius) – išgyvens visas eras, epochas, žmones ir šalis. Mes norime, kad Jūs investavę savo pinigus į mūsų produkciją kiekvieną kartą atidarydami stalčiuką, ar spintelę primintumėte mūsų nuoširdų kolektyvą, rekomenduotumėte jį draugams, o žiūrėdami į kaimynę ironiškai šyptelėtumėte, kuri įsigijo traškančius ir lūžtančius baldus iš garažinių baldų įmonių. Virtuvės baldų funkcionalumą, dizainą ir spalvas (fasadus) pritaikysime pagal jūsų norus, poreikį, o gal net ir charakterį, nemokamai sudarydami projektą: 3D, brėžinį, iš viršaus – kokį tik panorėsite. Galėsime pasiūlyti: buitinės technikos iš mūsų partnerių su didžiausiomis nuolaidomis, kokybiškų virtuvės mechanizmų, patogių kriauklių, nuostabių skinalių (sienos panelių) ir svarbiausia – ergonomiška furnitūra.

UŽSAKYMAS IR GAMYBA

Mūsų konsultantai padės pasirinkti tinkamus baldus, atitinkančius Jūsų kambario dydį.
Užsisakyti virtuvę nebus sudėtinga: užtenka apsilankyti viename iš mūsų salonų su produkcijos asortimentais, pasirinkti mėgstamiausią modelį ir užsisakyti. Taip pat galite užsisakyti išskirtinį virtuvės modelį, kurį padarysime specialiai Jums, atsižvelgiant į visus jūsų norus. Virtuvės gamybos terminai priklauso nuo baldų sudėtingumo: svyruoja nuo 10 iki 60 dienų. Credo Baldai virtuvės pristatomos visoje Lietuvoje.

KODĖL BALTARUSIŠKI ZOV BALDAI?

Baltarusiškos virtuvės ZOV – tai kokybė už protingą kainą. Stilingas virtuvės dizainas pabrėš Jūsų asmenybę bei suteiks interjerui elegancijos ir unikalumo. ZOV – kiekvienos virtuvės kokybės ženklas.

NAUDOJAMOS MEDŽIAGOS

Įmonė „ZOV“ baldų gamybai naudoja tik aukščiausios kokybės medieną. Baltarusiškos virtuvės gaminamos iš: ąžuolo, uosio ir kitų, stiprių bei ilgaamžiškų medienos rūšių.

Gaminant virtuvės komplektą ir kitus baldų komplektus naudojamos šiuolaikinės, ekologiškai švarios medžiagos: MDF, MDP ir pirmaujančių pasaulyje baldų gamintojų fanera. Baldų gaminiai iš šių medžiagų skiriasi tuo, kad yra labiau ekologiški bei prieinamesni.

Mes naudojame kokybiškas detales, komponentus ir priedus, kaip ir nuosavos gamybos – taip ir užsienio gamintojų. Vartotojas gauna kokybišką gaminį atitinkantį visus kokybės standartus. Įsigydami ZOV baldus būsite tikri, kad Jums neprireiks jokių papildomų investicijų susijusių su nekokybiškomis detalėmis ir smulkmenomis.